Contact

Locatie
Dedemsvaartseweg-Noord 160
7775 LA Lutten
0523-851628

Klik op de link hieronder om het adres in Google Maps weer te geven
Grotere kaart weergeven

Predikant
Ds. T. (Tom) Waalewijn
Dedemsvaartseweg-Noord 158
7775 AL Lutten
0523-235747


Scriba v.d. kerkenraad

Mevr. W. de Graaf
De Kerkdijk 10
7798 CG Collendoorn
scriba@gkvlutten.nl

Diaconie
diaconie@gkvlutten.nl

Commissie van Beheer
cvb@gkvlutten.nl

Boekhouder
Mevr. D. Post-Welleweerd
Tottenhamstraat 64
7701 BP Dedemsvaart
boekhouder@gkvlutten.nl

Koster
Dhr. G.J. Bouwhuis
0523-682647
koster@gkvlutten.nl

Preekvoorziening
Dhr. G.J. Bolks
0523-682311
preekvoorziening@gkvlutten.nl

Zendingscommissie
zending@gkvlutten.nl

Liturgie
A.P. Bouwman
0523-682913
liturgie@gkvlutten.nl

Kopij kerkblad Opgaander
opgaander@gkvlutten.nl

Beamteam
beamteam@gkvlutten.nl

Collectemunten bestellen
collectemunten@gkvlutten.nl

Commissie Kind en Eredienst
kindeneredienst@gkvlutten.nl

Activiteitencommissie
activiteitencommissie@gkvlutten.nl

Websitebeheer:
Dhr. G.A.F. Hoeksma
webhost@gkvlutten.nl